Transporteriai

UAB „Mindema“ bendradarbiauja su sietinių transporterių diržų gamintojais ir yra oficialus „Hessels Zeefbanden” atstovas Baltijos valstybėse. Daugiau nei 50 metų Hessels specialistai gamina sietinius transporterių diržus žemės ūkio mašinoms. Sietinių transporterių paskirtis yra transportuoti, valyti bei rūšiuoti produktus.
UAB „Mindema“ įmonės gaminami sietiniai transporteriai bei jų komplektuojančios dalys yra aukštos kokybės. Su priedais ar papildomomis modifikacijomis sietiniai transporteriai plačiai naudojami žemės ūkyje: dirvos separavimo mechanizmuose, bulvių nuėmimo kombainuose, daržovių priėmimo bunkeriuose, daržovių rūšiavimo ir plovimo linijose, cukrinių runkelių nuėmimo kombainuose, cukrinių runkelių pakrovėjuose/valytuvuose. Sietiniai transporteriai ir kitos jų sistemos dalys vis plačiau naudojami sunkiojoje bei lengvojoje pramonėje, kaip žuvininkystė ar durpių gavyboje.
Pateikiame varančiųjų krumpliaračių, atraminių ratukų, sujungimų, virbų, diržų ir kitų pozicijų detalius aprašymus. Nuolat atnaujinamoje transporterių galerijoje(nuoroda) rasite įmonės pagamintus, suremontuotus ar restauruotus sietinius transporterius.