Geriausiems rajono verslininkams išdalytos „Verslo burės“

Radviliškio miesto kultūros centre vykusioje kasmetinėje, nuo 2005 metų vykstančioje verslininkų šventėje „Verslo diena Radviliškyje 2013“ pagerbti rajono verslininkai, pasidžiaugta jų nuveiktais darbais ir pasiektais rezultatais, novatoriškomis idėjomis ir geranoriškomis iniciatyvomis, kurios prisideda prie visų Radviliškio rajono savivaldybėje gyvenančių žmonių gerovės.

Nominantai ir svečiai išsirikiavo bendrai nuotraukai

Šventėje susirinkusius verslininkus sveikino atvyko Lietuvos Respublikos Seimo nariai Algimantas Salamakinas, Zita Žvikienė ir Vytautas Juozapaitis, Radviliškio rajono savivaldybės meras Darius Brazys, mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė, direktorės pavaduotoja Eglė Ivanauskytė, Rajono savivaldybės tarybos komitetų pirmininkai, kitų savivaldybės teritorijoje veikiančių valstybinių įstaigų, nuolat dirbančių su verslininkais, atstovai.

Sveikinimo kalboje meras D. Brazys verslininkams padėkojo už nuolatinę paramą Savivaldybės organizuojamiems renginiams ir už tai, kad jie skatina rajoną judėti į priekį: „Dėkoju jums už nuolat tobulinamą savo verslo sferos veiklą, už tai, kad gebate išlikti šiandienos konkurencingoje rinkoje, už nuolatinę dosnią materialinę bei informacinę paramą organizuojant įspūdingus krašto renginius“, – kalbėjo Savivaldybės vadovas.

Už ilgametę patirtį vadovaujant įmonei, už verslo plėtrą, svarų indėlį kuriant Radviliškio rajono savivaldybės gyventojų ekonominę gerovę D. Brazys Mero padėkos ženklu apdovanojo Sigitą Krivicką, S. Krivicko įmonės „Fasma“ vadovą. Šios įmonės vadovas taip pat apdovanotas Radviliškio valstybinė maisto ir veterinarijos tarnybos bei VšĮ „Versli Lietuva“ padėkomis.

Už aktyvų dalyvavimą savivaldos veikloje nuo 2000 metų, už verslumo skatinimą rajone mero padėkos ženkleliu „Už nuopelnus savivaldai“ apdovanotas Pranas Balckus, individualios įmonės „Santovita“ vadovas, 2000–2011 metų Savivaldybės tarybos narys.

Šiemet Radviliškio rajono savivaldybė, norėdama atsidėkoti verslo žmonėms už jų iniciatyvas, gerus norus, pasiektus rezultatus versle, įsteigė 10 nominacijų. Nominantus šioms nominacijoms išrinko Radviliškio rajono savivaldybės Smulkiojo ir vidutinio verslo rėmimo komisija. Jiems įteiktos dekoratyvinio meninio stiklo skulptūros „Verslo burė“.

„Verslo burės“ apdovanojimai šiemet įteikti: už kūrybiškumą vystant verslą – UAB „Vaikų sala“ (vadovas – Artūras Sipavičius), už logistinius sprendimus – UAB „Autokaravanas“ (vadovas – Aloyzas Grigaliūnas), Jaunojo verslininko – Mindaugui Garuckui, UAB „Mindema“ vadovui, už verslo plėtrą kaimo vietovėje – Artūro Radžiūno įmonei (vadovas Artūras Radžiūnas), už svarų indėlį bendruomenei – UAB „Girilė ir Ko“ (vadovas – Vidmantas Nikša), Socialiai atsakingai įmonei – AB „Lietuvos geležinkeliai“ Radviliškio regiono stočių skyriui (vadovė – Nijolė Šerkšnienė), sėkmingiausia moterimi verslininke pripažinta Vida Dauneckienė, UAB „Šeduvos kepykla“ vadovė, už Radviliškio vardo garsinimą įvertinta UAB „Smuklė Žarija“ (vadovas – Vidmantas Mikutis), už naujas verslo idėjas – UAB „Baisogalos bioenergija“ (vadovas – Vytautas Praninskas), o už metų verslo plėtrą apdovanota UAB „Žaibas“ (vadovas – Vidutis Lakštinis).

Skaityti daugiau

Error: The video (http://youtu.be/JgsQalIiobs?&t=6m7s) couldn't be embedded.
27 sausio, 2014